Розклад ЗНО 2020

Інформація про ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ у 2020 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться щороку Українським центром оцінювання якості освіти з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання для пробного ЗНО створюються у формі предметних тестів та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу:

  • дізнатися порядок доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • ознайомитися зі структурою та змістом тестових зошитів;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
  • психологічно налаштуватися на проходження основної сесії ЗНО;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) у визначений час, та отримати результат за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

 

Графік проведення пробного ЗНО у 2020 році:

21 березняукраїнська мова та література

28 березня – решта предметів, а саме: математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 28 березня.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні відбуватиметься з 03 січня до 24 січня 2020 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua).

Вартість та детальний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО-2020 буде розміщено на сайті Івано-Франківського РЦОЯО (www.test.if.ua).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 02 березня буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 21–23 березня (українська мова і література);
  • 28–30 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів03 квітня.

 

Графік проведення ЗНО у 2020р.  (основна сесія)

 

21 травня – математика

26 травня – українська мова та   література

28 травня – фізика

01 червня – іспанська, німецька, французька мови

02 червня – англійська мова

04 червня – історія України

09 червня – біологія

11 червня – географія

15 червня – хімія

Проведення ЗНО у 2020 році

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, у 2020 році проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

Перелік навчальних предметів, з яких у 2020р. проводиться ЗНО:

 

  1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Математика
  4. Біологія
  5. Географія
  6. Фізика
  7. Хімія
  8. Англійська мова
  9. Іспанська мова
  10. Німецька мова
  11. Французька мова

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку.

Як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

  1. Українська мова та література (тільки українська мова);
  2. Математика або історія України (тільки період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня);
  3. Один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором учня).

Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за державну підсумкову атестацію:

отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту, якщо вивчали цю мову на рівні стандарту;

отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали цю мову на профільному рівні.

(Витяг з наказу Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 № 635)

 

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.